• חדש
LED חיישן תנועה הארון אורות, 62-LED נטענת אלחוטית ניתן לעמעום תחת אור Cabinet עם שליטה מרחוק,פס מגנטי לילה אור על המדרגות,ארון בגדים,מטבח,מסדרון (3 יח')

LED חיישן תנועה הארון אורות, 62-LED נטענת אלחוטית ניתן לעמעום תחת אור Cabinet עם שליטה מרחוק,פס מגנטי לילה אור על המדרגות,ארון בגדים,מטבח,מסדרון

ILS 59.98
בצורה נגישה

זמינות

【 דימר אתה יכול לבחור את המצב על ידי לחץ על הכפתור של האור או באמצעות שליטה מרחוק. 【חכם חיישן אור Led לילה】 החיישן מצבי מחולקים שני מצבים-מצב לילה ויום מצב.חישת רחב 120°/10ft.Led אור ארון כיבוי אוטומטי כאשר הוא חש אנושי תנועה בטווח של 10 מטרים בסביבה חשוכה, ואז נכבה באופן אוטומטי לאחר 20 שניות של חוסר פעילות.חכם, חיסכון באנרגיה!. 【גדול USB סוללה נטענת קיבולת】 LED אור ארון בנוי-2400 m Ah קיבולת גבוהה ליתיום הסוללה ניתן לטעון באמצעות התקני USB.אחרי במלואה, הם יכולים להימשך עד 7-21days על חיישן תנועה ומצב 6 שעות על תמיד על מצב.אין צורך להחליף סוללות AAA יותר,לחסוך באנרגיה ולשמור את הכסף שלך. 【התקנה קלה הסר】 LED הארון אורות מובנה חזק מגנט, יכול להיות adsorbed ישירות על כל ברזל המוצר או מקל על מקום ( חלקה & יבש השטח ) כמו שאתה צריך עם כלל רצועת דבק עם מגנטי,ללא חיווט.קומפקטי מעוצב הוא אידיאלי עבור ארון, מטבח, מדרגות, מגירה, מדף, ארון, מסדרונות, חירום, ועוד. - חומר : אלומיניום+שרירי בטן. - LED כמות : 62 LEDs. -צבע : לבן טהור. חישה טווח : 120°, 3m/10ft. -להעביר את הזמן : שנות ה-20. - חשמל : 4 W. - סוללה : 2400m Ah. -Lumens : 150 LM.

מאפיינים עיקריים

- Material:
Aluminum+ABS

קונים אוהבים גם