• חדש
מיני עכבר אופטי עם מקלט USB עבור מחשב נייד, מחשבים, 1600dpi מיני משחקים שקט עכבר עם עיצוב ארגונומי למחשב, 5 צבעים אופציונליים אוניברסלי העכבר(אפור)

מיני עכבר אופטי עם מקלט USB עבור מחשב נייד, מחשבים, 1600dpi מיני משחקים שקט עכבר עם עיצוב ארגונומי למחשב, 5 צבעים אופציונליים אוניברסלי

ILS 13.19
בצורה נגישה

זמינות

2.4 G אלחוטי טכנולוגיה - עכבר אלחוטי מאמצת 2.4 G wireless תדר מקפץ טכנולוגיה, אשר יש סופר אנטי-הפרעה ביכולת. 3 רמות DPI העכבר - העכבר יש 3 רמות של מתכוונן, רזולוציה של עד 1600 dpi חכם התאמת ואני מבין במהירות את המיקום של הסמן.ביצועים גבוהים העכבר - באמצעות ביצועים גבוהים ' יפס מובנה זיכרון, קוד לא תואם, מהיר וחיבור העברת נתונים. 4-כיוון גלגל גלילה - 4 דרך גלגל גלילה נע שמאלה וימינה כפתורים לאמץ שקט מיקרו-התנועה, עיצוב, אשר עושה עבודה שקטה יותר.עכבר ארגונומי - העכבר מאמצת ארגונומי עיצוב צורה, נוח להחזיק ותומך בשירות plug and play, אשר נוח לנשיאה ולשימוש.תכונה : 1. העכבר האלחוטי מאמצת 2.4 G wireless תדר מקפץ טכנולוגיה, אשר יש סופר אנטי-הפרעה ביכולת. 2. לעכבר יש 3 רמות של מתכוונן רזולוציה, אינטליגנטי התאמת עד 1600 DPI ואני מבין במהירות את המיקום של הסמן. 3. באמצעות ביצועים גבוהים ' יפס מובנה זיכרון, קוד לא תואם, מהיר חיבור נתונים ושידור. 4. 4-דרך גלגל גלילה נע שמאלה וימינה כפתורים לאמץ שקט מיקרו-תנועה העיצוב, מה שהופך עבודה שקט יותר. 5. העכבר מאמצת ארגונומי עיצוב צורה, הוא נוח להחזיק ותומך בשירות plug and play, אשר נוח לנשיאה ולשימוש.מפרט : סוג פריט : עכבר אלחוטי, סוג : עכבר אופטי שיטת חיבור : אלחוטי רזולוציה אופטית : 1600 dpi מפתח מספר : 4 מפתחות ממשק : USB שידור אלחוטי בתדר : 2.4 GHz רזולוציה : מתכוונן ל-3 מהירויות פחות מרחק ההפעלה : Approx. 5m / 16.4 רגל שיטת עבודה : הפוטואלקטרי הגה : 4 דרך גלגל מפרטי סוללה : 2 סוללות AAA (לא כלול) רשימת החבילות : 1 x עכבר אלחוטי USB 1 x מקלט.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם