• חדש
TANGUST 1 יח 3D קישוט מתכת כרום ציפוי לוגו סמל הדופן בצד מדבקה מדבקות תג סמל קישוט לגרד את המדבקה (עבור חלים NISMO של דקורטיבי תג תיוג)

TANGUST 1 יח 3D קישוט מתכת כרום ציפוי לוגו סמל הדופן בצד מדבקה מדבקות תג סמל קישוט לגרד את המדבקה (עבור חלים NISMO של דקורטיבי תג תיוג)

ILS 20.98
בצורה נגישה

זמינות

חומר : סגסוגת אבץ ציפוי כרום.גודל : רב רוחב גבוה על 9.3 ס "מ x 1.5 ס" מ x 0.6 ס " מ. 3 D מתכת פרימיום המכונית סמל,אף פעם לא לדעוך & עמיד למים & 3 M דבק עצמי!לא צריך תוספת דבק ופריטים אחרים.קל להתקנה, אין כלים הדרושים.יכול להיות מיושם על כל משטח שטוח ונקי -כלי רכב, דלתות רכב, גוף מכונית ,המכונית בצד הפגוש ,אחורי לרכב תא מטען , וכו'.פירוט מעולה המעולה , להרים את הצורה הכוללת של המכונית לוגו סטיילינג.סופר תלת מימדי הגיוני , גלוי עובי ומרקם, כל חומר מתכת,עיצוב משובח,להעביר את אינסופית כיף לך חיים.פשוט, אבל יוצא מן הכלל המכונית לוגו דוגמנות.מוצר זה הוא שיפוץ דקורטיבי תגים, מקורי אביזרים. (1)חומר : סגסוגת אבץ ציפוי כרום (2)גודל : רב רוחב גבוה על 9.3 ס "מ x 1.5 ס" מ x 0.6 ס " מ (3)3 D מתכת פרימיום המכונית סמל,אף פעם לא לדעוך & עמיד למים & 3 M דבק עצמי!לא צריך תוספת דבק ופריטים אחרים. (4)קל להתקנה, אין כלים הדרושים.יכול להיות מיושם על כל משטח שטוח ונקי -כלי רכב, דלתות רכב, גוף מכונית ,המכונית בצד הפגוש ,אחורי לרכב תא מטען , וכו'. (5)פירוט מעולה המעולה , להרים את הצורה הכוללת של המכונית לוגו סטיילינג.סופר תלת מימדי הגיוני , גלוי עובי ומרקם, כל חומר מתכת,עיצוב משובח,להעביר את אינסופית כיף לך חיים.פשוט, אבל יוצא מן הכלל המכונית לוגו דוגמנות.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם