• חדש
קומפקטי הפנס LED פנס, מבריק קרן, זנב מתג, 150 לומן Clampable פנס, משתמשים לבדיקה, לתקן את המכונית, תחזוקה, אמצעי תאורה, כלב הליכה, טיולים, קמפינג.

קומפקטי הפנס LED פנס, מבריק קרן, זנב מתג, 150 לומן Clampable פנס, משתמשים לבדיקה, לתקן את המכונית, תחזוקה, אמצעי תאורה, כלב הליכה, טיולים,

ILS 8.98
בצורה נגישה

זמינות

✅ קטן ומעודן : גודל : 5.24 * 0.55 * 0.55 ס "מ/13.3*1.4*1.4 מ" מ, דקל אחד יכול לגמרי לעטוף את מיני פנס, נטו משקל : 28 גרם, קל יותר ביצים, מאוד נוח לנשיאה כאשר יוצאים.ניתן לאחסן בכיסים, תיקים, כיסי צד וכריך תרמילים. ✅ באיכות טובה : זה הפנס עשוי עמיד חומר סגסוגת אלומיניום, עם טוב מאוד את איכות חיי שירות ארוכים.בדקתי את התנגדות ללחץ ושחרור ההתנגדות של המוצר הזה, וגם זה בהצלחה יכול לעמוד כמה בדיקות. ✅ לדחוף הפעלה : פנס מאמץ דחוף להחליף עיצוב, וזה מאוד נוח לתפעול.מתאים תאורה פערים, אזורים צרים.בקלות למצוא את אותם חלקים קטנים, וזה יכול להיות להחזיק את ידי על הפה שלך תוך כדי עבודה. ✅אור חזק : את הפנס משתמש אור חזק, עיצוב, האור הוא בהיר מאוד.זה מאוד מתאים את התאורה של בתים או מרתפים.שתי סוללות AAA (סוללות חינם) נדרשים כדי להשתמש במוצר זה. ✅ הערה : לאחר לקרוע את הסוללה בידוד הסרט בכיס פנס, זה יכול לשמש בדרך כלל.בנוסף, מאז הסוללה היא מתנה, מומלץ לצייד מחדש את הסוללה החדשה!.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם