• חדש
ויעה. להגדיר עם ידית ארוכה טלסקופית זקוף מטאטא ויעה מקורה חיצונית 37.1 ס מ 48.2 ס מ, ידית ניקוי להגדיר זקוף לטאטא סט (han2G גריי)

ויעה. להגדיר עם ידית ארוכה טלסקופית זקוף מטאטא ויעה מקורה חיצונית 37.1 ס מ 48.2 ס מ, ידית ניקוי להגדיר זקוף לטאטא סט (han2G גריי)

ILS 61.50
בצורה נגישה

זמינות

· [חזק מאוד חומר,שקר בחוזקה על הרצפה,לא אבק בריחה] : מבנה חזק מאוד, סופר עמיד.זה יכול לשקר בחוזקה על הרצפה והוא יכול לעשות טוב מאוד לניקוי.זה יעה עם ידית ארוכה מושלם לטאטוא שטחים גדולים .(כתבו לנו : [email protected] ) כאשר יש לך שאלה או חקירה. · [שני אורך ידיות(37.1 ס "מ 48.2 ס" מ ידית ארוכה)] : תוכנן במיוחד עבור אנשים עם כאבי גב והוא הגבוה המשתמשים.מטאטא ויעה עם מורחבת קטבים,גבוה בעלך או שלך גבוה חתיך יכול לעזור לך לעשות ניקוי לעולם לא לכופף את הגב.הלובי הזה מטאטא ויעה יש סט ארוך אורך להתמודד עם פלדת אל חלד,קלה מאוד ועמיד. · [אחסון קל וקומפקטי מחזיק] : המטאטא נשבר לתוך היעה על זקופים,אז זה מאוד קל ונוח להחזקה ולא רק שטח קטן מאוד הצורך. · [טוב מסוגנן ומעשי] : את ויעה סטים נראה מסוגנן בזמן היה מאוד מעשי.זה עם פלדת אל-חלד ידיות פלסטיק עמיד חזק היעה.מאוד זיפים רכה, לעולם לא יגרום לך נזק רצפת עץ. · [יכול להיות עם שימוש רחב ] : זה מטאטא ויעה יכול להיות בשימוש נרחב האמבטיה,המטבח,הביתה, לובי.שירותים, חנות, מוסך,בתי ספר, אכסניות,חולים,ברים,שיער חנויות,אוניברסיטאות וכו'.שלך זמן רב טיפל ויעה סטים עם 37.1 ס "מ 48.2 ס" מ מתכוונן ידית ארוכה הוא תוכנן במיוחד עבור אנשים עם כאבי גב.כמו כן,אתה לעולם לא להתכופף אפילו אתה גבוה מאוד.שם מורחב קטבים,גבוה בעלך או שלך גבוה חתיך יהיה מאוד מוכנים לעזור לך לעשות ניקוי לעולם לא לכופף את הגב.v WIDE משתמש בארה " ב ובאירופה : זה נרחב להכיל כל מטאטא/ מברשת יד הטוב ביותר - Dustpans לבית/ לובי/ חנות/מוסך v A מסחרי המגבים : בתי ספר רבים,שיער חנויות,אוניברסיטאות,בתי חולים,מלונות לעתים קרובות רכישות כמה סטים כמו היומי משתמש.שם מורחב מוטות על הגבוה צוות(עם האורך המורחב),בוודאי,הקצר הצוות יכול הרכבה אורך נורמלי.v LIE בחוזקה על הרצפה,לא אבק לברוח : זה יכול לשקר בחוזקה על הרצפה והוא יכול לעשות טוב מאוד לניקוי.זה יעה עם ידית ארוכה מושלם לטאטוא שטחים גדולים .v A עוזר טוב עבור הגבוה המשתמשים : אם אתה או המשפחה שלך מאוד גבוה,שלנו מטאטא ויעה עם מורחבת פולנים הוא הבחירה הטובה ביותר שלך.עם מורחבת פולנים,הידית יכולה להיות 48.2 ס " מ ארוך.אז,שלך גבוה בעלך או שלך גבוה, ילד נאה מאוד מוכנים לעזור לך לעשות את עבודת ניקוי כי הם לא לכופף את הגב יותר.v Also מתנות טובות עבור אנשים כאשר הם לעבור לבית חדש.כמו כן,רבים העסק או הארגון גם האהוב של זה.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם