• חדש
G-Homa טיימרים עבור שקעי חשמל, 24 שעות ביממה לתכנות מקורה Plug-in מכני טיימר, 30 דקות במרווחים, 3-שיניים, יומי/ביטול מחזור, על חג האור, מנורות (2-Pack,FCC ETL רשום)

G-Homa טיימרים עבור שקעי חשמל, 24 שעות ביממה לתכנות מקורה Plug-in מכני טיימר, 30 דקות במרווחים, 3-שיניים, יומי/ביטול מחזור, על חג האור,

ILS 19.48
בצורה נגישה

זמינות

【24 שעות לעצב את לוח הזמנים 】30 דקות במרווחים, סה " כ 48/כיבוי אפשרויות, אתה יכול לתכנת את המכשירים שלך כדי להפעיל/לכבות עם מכשירי חשמל.זה שקע טיימר מאפשר נוח מאוד וגמיש הגדרת זמן במשך 24 שעות 30 דקות במרווחים ישירות. 【קל להשתמש 】להפעיל את הטיימר plug לחייג את השעה הנוכחית, לדחוף את הפין למטה או משוך למעלה כדי להגדיר on/off זמן, להגדיר ידנית להחליף את הטיימר למצב.באופן אוטומטי ולכבות את ציוד חשמלי בזמן המיועד. 【תאימות התקנים מרובים 】להפוך את הבית שלך, את שקע טיימר פנימי מיועד לשימוש פנימי.LED, אורות עץ חג המולד, נרות, צמח אורות, מכונות קפה, אוהדים אחרים 15 A מכשירי חשמל ביתיים. 【חיסכון באנרגיה 】G-Homa-24 שעות מכני אור טיימר יהיה לחסוך זמן ואנרגיה על-ידי תזמון שלך מקורה אורות, מנורות, מכשירי אלקטרוניקה ועוד עונתית תאורה כדי להפעיל /לכבות באופן אוטומטי בכל עת מושלם. ✔ בטוח לעולם לא תדאג אם השארת את האורות דולקים שוב.מכני טיימר מפרט : . 48 On/Off תוכניות *מפסק ראשי *30 הפסקה של דקה*3 שיניים עודפות.דירוגים : 125 וולט, 60 הרץ./15-Amp, 1875 התנגדות, 1250 W טונגסטן, ½ hp.

מאפיינים עיקריים

48 On/Off programs :

קונים אוהבים גם