• חדש
TPM הרכב מערכת ניטור לחץ צמיגים, אנרגיה סולארית טעינה עם 4 מתקדמות חיצוני TMPS חיישנים, 5 מצבי אזעקה (0-3.5 בר/ 0-51 PSI)

TPM הרכב מערכת ניטור לחץ צמיגים, אנרגיה סולארית טעינה עם 4 מתקדמות חיצוני TMPS חיישנים, 5 מצבי אזעקה (0-3.5 בר/ 0-51 PSI)

ILS 42.59
בצורה נגישה

זמינות

????????5 מצבי אזעקה????????כולל מהיר נזילה אזעקה, גבוה/ נמוך-לחץ אזעקת טמפרטורה גבוהה אזעקה, חיישן סוללה נמוך כוח, אזעקה ותצוגה מתח נמוך מעורר, יעיל כדי להבטיח נהיגה בטוחה. (לחץ על כל לחצן תפסיק מדאיג). ????צבעוני דיגיטלי LCD????שלנו, מערכת ניטור לחץ צמיגים יש מסך צבעוני, יפה המראה החזותי.התצוגה יכולה לעזור לך לנטר טוב יותר את מצב הצמיגים, זה יכול להיות ממוקם בכל מקום ביציבות, ואתה יכול לקרוא את הנתונים בקלות. ????2 דרכים טעינה✌ תמיכה USB כבל טעינה סולאריות טעינה.זה לא לכבוש את הרכב לשקע המצית, להבטיח את מערכת ניטור לחץ צמיגים יעבוד ברציפות.זמן הסיבולת של הסוללה(כל תשלום יכול לשמש עבור חודש אחד). [אנרגיה סולארית טעינה לא יציב בגלל מזג האוויר, זה רק יכול לעזור להרחיב את הסוללה של אנרגיה רב.בבקשה לחייב את על ידי כבל כאשר צג מתוך כוח]. ????חכמה חיישני????4 אלחוטית לחיישנים חיצוניים, התקנה קלה & לקבל אותות בזמן אמת.בלחץ וטמפרטורה נתונים יכול להיות מופעל, עם לחץ יחידה : PSI/בר וטמפרטורה יחידה : C/F לבחירה.(אנא אל תהסס לפנות אלינו אם אתה לא יודע כיצד להתאים את החיישנים). ????מתאים לכל סוג רכב - לא כולל טריילר, RV????מתאים לחץ צמיגים טווח פחות מ-3.5 בר, כמו מכוניות, ג 'יפ, MPV וכו'. -צמיג בטיחות על החיים,70% של תנועה במהירות גבוהה תאונות נגרמו על ידי לחץ צמיגים לא תקין.שלנו, מערכת ניטור לחץ צמיגים לספק לך מדידה מדויקת ומזכיר לפני הצמיג המצב הופך להיות מסוכן כדי לשמור על נהיגה בטוחה. -החיישנים שלנו יכול אטום נגד אבק, מים ושלג.נותן לך התראה מוקדמת של דליפות אוויר אחרים לא נורמלי צמיג מצבים כדי פעולה מתקנת ניתן לקחת את חיי צמיג יכול להיות ממושך.החיישנים יופעלו כאשר מהירות עד 25 ק " מ/h, מוצר זה יכול להציג ולנטר את הנתונים בזמן אמת באופן אוטומטי, לספק לך עם מגוון רחב של אבטחה.לישון המתנה.אם לא הלם כבר זוהה, תצוגה נכנס אוטומטית למצב שינה. 1. דופקים את שסתום הצמיג הפקק אבק. 2. להכניס אנטי-dismantl אטם. 3. בורג חיישן מכסה,המקביל עמדה. 4. לדפוק חזק עם המפתח ברגים. 5. בדוק עם סבון מים.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם