• חדש
WATERGLIDE 300 LED אורות חג המולד, 98.5 FT חג המולד מחרוזת אור 8 מצבי תאורה, מחבר עמיד למים מיני אורות חיצונית מקורה חג המולד עץ חג המולד מסיבת חתונה השינה קישוטים (לבן)

WATERGLIDE 300 LED אורות חג המולד, 98.5 FT חג המולד מחרוזת אור 8 מצבי תאורה, מחבר עמיד למים מיני אורות חיצונית מקורה חג המולד עץ חג

ILS 28.48
בצורה נגישה

זמינות

[קישוטי חג המולד 98.5 רגל אורות מחרוזת] : עם 300 לבן אדם נורות LED.כל פיות אורות מחרוזת יש end-to-end בחיבור; ניתן לחבר עד 3 סטים יחד כדי להאיר רחב יותר. [8 מצבי תאורה] : דקורטיבי זה מחרוזת יש אור 8 מצבי תאורה בשבילך לבחירה : משולב, גלים, רציפים, slogs, רודף/פלאש, דעיכה איטית, נצנץ/הבזק, יציב על.מתאים לאירועים שונים וסביבה, ישירות לחץ על הכפתור על השנאי כדי לשנות את מצבי. [29 V מתח נמוך אורות מחרוזת] : לשמור בטמפרטורה נמוכה מדינה לאחר הדלקת שעות, להבטיח ולמקסם את הבטיחות.ישירות לחבר ולנתק אותו כוח לסירוגין.לנו סטנדרטי שקע, מתח 110 V.מתאם הראשון הוביל אור : 16.5 מטרים.אורך כולל (אורות מחרוזת ומוביל קו) : 115ft. [עמיד למים של יום, חתונה, בית, חלון, חדר אמבטיה, פסטיבל, נופש, מופעים, מסעדה, מלון, בניין מסחרי, מרכז קניות וכו'.גבוה, בהיר וזוהר בעוצמה, פיזור חום טוב, נמוך ריקבון אור, וליצור רומנטי חיים.הערות : . 1. אנא שימו לב, כי השנאי IP 44 עמיד למים, כך שהוא יכול לפגוש שימוש רגיל בחוץ, אבל לא מספיק כדי לשים תחת מים ישירות. 2. אנא ודא זכר או נקבה המחברים מחוברים כראוי.אם אתה לא יכול להדליק את כל האור, זה עשוי נגרמת על ידי שקר חיבור עבור המחברים, בבקשה לנתק אותם ולשנות כיוון נוסף לחבר אותם שוב.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם