• חדש
209925 ישירה במפעל החכם החלפת חלקים ותיקון כלי הערכה כרטיס ה SIM-מגש + מיקרו SD מגש עבור Nokia 9 PureView(כחול) אביזרים לטלפון נייד (צבע : כחול)

209925 ישירה במפעל החכם החלפת חלקים ותיקון כלי הערכה כרטיס ה SIM-מגש + מיקרו SD מגש עבור Nokia 9 PureView(כחול) אביזרים לטלפון נייד

ILS 112.20
בצורה נגישה

זמינות

ברגע המשלוח הגיע,אנא בדוק תחילה אם החבילה הוא במצב טוב,אז בבקשה, תפתח.כל טלפון חכם חלקי חילוף 100% נבדקו אחד אחד לפני שנשלחו,בבקשה תבדקי את זה לפני ההתקנה.אם יש לך שאלות ,אנא אל תהססו לפנות אלינו אחרי שהתקבלו.אם תמצא איזה בעיה במהלך הבדיקה, אנא שלחו את התמונה אלינו comfirmation.אנו נותנים לך כמה הצעות.כרטיס ה SIM-מגש + מיקרו SD מגש עבור Nokia 9 Pure View(כחול).טלפון סלולרי accessories Mobile טלפון accessories High איכות החכם תיקון accessories Replacement חלקים קדמי שבור one1. SIM Card + Micro SD מגש עבור Nokia 9 Pure View.2. להחליף את השבורים או לתפעול אחד.3. כל פריט נבדק והוא במצב טוב לפני משלוח.4. לגמרי מתאים לעבוד.5. התקנה מקצועית-מומלץ ביותר.אנחנו לא יהיו אחראים לכל נזק לטלפון הסלולרי שלך/טלפון נייד, כי אתה עלול לגרום במהלך שינוי של חלקי חילוף.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם