• חדש
2.5 כונן קשיח 2.5 אינטש SSD נייד מצב מוצק דיסק 2.5 אינץ ' אור קשיח עבור OS X עבור לינוקס עבור Windows XP בשביל לנצח 7/8 /10 מערכת(120GB)

2.5 כונן קשיח 2.5 אינטש SSD נייד מצב מוצק דיסק 2.5 אינץ ' אור קשיח עבור OS X עבור לינוקס עבור Windows XP בשביל לנצח 7/8 /10 מערכת(120GB)

ILS 49.78
בצורה נגישה

זמינות

את תכנית חילוץ מסמכים יימסר לך באמצעות דואר אלקטרוני בלבד לכתובת המשויכת לחשבון שלך, ניתן למצוא את החשבון שלך, מוקד הודעות בתוך הקונה/המוכר הודעות.אם הכונן שלך מפסיק לעבוד, הצלת נתונים, שחזור תוכנית ינסו לשחזר את הנתונים מתוך נכשל לנהוג, הנתונים שנמצאו יוחזרו על התקן אחסון מדיה או באמצעות מאובטח המבוסס על ענן אחסון נתונים.מכסה חדש כונני מצב מוצק של כל מותג, כאשר נרכשו בתוך 30 ימים (קבלה חייב להישמר עבור רכישות לא באותה עסקה).משלוח חינם ל–מעבדת שחזור נתונים; 24/7 באינטרנט על מצב תיק מעקב.אם הנתונים שלך לא התאושש, אתה מקבל את הכסף שלך בחזרה.מתאים OS X עבור לינוקס עבור Windows XP עבור Win 7 8 10 מערכת, רק מהר גרור ושחרר, אתה יכול לגבות.מתאים מאוד למשפחות, משרדים או חדרי שינה, לספק מסיבי שולחן העבודה שטח אחסון לתמונות, סרטים, מוסיקה, וכו'.הדרכה תמיכה לקצץ להשבית למחוק הודעות ו-ECC חכם תיקון שגיאות.הגדול הכונן הקשיח של המחשב הנייד או המחשב, עם גודל קטן, הדיסק הוא קל לנשיאה וקל לשימוש. 70 ל-500 מטרים/s שידור במהירות גבוהה, יכול להיות בשימוש נרחב עבור התקנה ושדרוג של מחשבים שולחניים ומחשבים ניידים.כיצד להשתמש : 1. פתח את מארז מחשב, למצוא את סרק SATA interface על לוח האם לאורך קו על לוח האם במחשב. 2. לאבטח את הכונן הקשיח במחשב שלך בדיסק הקשיח של הסוגר. 3. חיבור SATA interface כבל החשמל במחשב לוח האם ה-SATA interface בדיסק הקשיח שלך.את SATA הקו מחובר עוד SSD דיסק קשיח הוא גם מחובר לדיסק הקשיח.לבסוף, חבר את הכבל ללוח האם. 4. אחרי להשלים את חוט חיבור, לכבות את המארז. 5. להתקין מחדש את המערכת (חייב להיות מותקן באופן פנימי לפני שתוכל להשתמש בו קודם) 6. אם אתה משתמש ב-SSD כמו חיצוני נייד אחסון, עליך להכין המגשרים מ SATA-USB.מפרט : סוג פריט : נייד מצב מוצק דיסק חומר : פלסטיק צבע : שחור ממשק : SATA3 מהירות : 70 עד 500 Meters / S טמפרטורת הפעלה : 0 ℃ ~ 70 ℃ רץ מתח : 5 V ישימות המערכת : עבור OS X עבור XP עבור Win7 עבור Win8 על Win10 עבור לינוקס הדרכה תמיכה : לקצץ להשבית למחוק הודעה או ECC חכם תיקון רשימת החבילות : 1 x נייד מצב מוצק Disk1 x מדריך למשתמש.

מאפיינים עיקריים

Item Type:
Mobile Solid State Disk
Material:
Plastic
Colour:
Black
Interface:
SATA3
Speed:
70 to 500Meters / S
Operating Temperature:
0 ℃ ~ 70 ℃
Running Voltage:
5V
Applicable System:
For OS X for XP for Win7 for Win8 for Win10 for Linux
Instruction Support:
Trim Disable Delete Notification or ECC Intelligent Correction
Package List:
1 x Mobile Solid State Disk1 x User Manual :

קונים אוהבים גם