• חדש
דיגיטלי גרם מידה, 200g x 0.01 g קטן מידה משקל, דיוק גבוה גרם, גרם מידה עם 50 גרם כיול, במשקל של 6 מצבי תכשיטים כיס המאזניים המשמשים מטבע /זהב (2AAA סוללה כלולה)

דיגיטלי גרם מידה, 200g x 0.01 g קטן מידה משקל, דיוק גבוה גרם, גרם מידה עם 50 גרם כיול, במשקל של 6 מצבי תכשיטים כיס המאזניים המשמשים

ILS 23.98
בצורה נגישה

זמינות

【שדרוג גרסה דיגיטלית בקנה מידה】בנוי עם החידושים האחרונים בטכנולוגית חיישן זה גרם מידה מספקים את הדיוק הגבוה ביותר לשקול את המרכיבים במדויק.במהירות ובקלות לעבור בין 6 במשקל של מצבים. 【דיוק גבוה משקולות】קטן זה קנה מידה דיגיטלית מיוצרים עם דיוק גבוה חיישנים כדי להבטיח מדויק במשקל של בין 0.01 g כדי 200g.עם 50 גרם כיול משקל, קל לכייל מחדש דרך המדריך למשתמש. 【תכליתי & עיצוב אופנה תכשיטים בקנה מידה】גדול וקל לקריאה, תצוגת LCD עם תאורה אחורית כתומה מציג להראות את התוצאה עם סוללה נמוכה, עומס יתר חיווי.פשוט ואלגנטי נראה דיגיטלי מזון בקנה מידה. 【הסוללה אוטומטי פונקציה אביזרים למטבח】פועל על 2 סוללות AAA(כלול בתוך קנה מידה).שלנו בקנה מידה לפגוש מחמירים CE/ROHS.משטח נירוסטה לספק ניקוי קל לגעת כפתורים טכנולוגיה מציעים עמידות מעולה.Auto-מכויל, אוטומטי כיבוי 2 דקות כדי לשמר את חיי סוללה. 【נייד וקל לאחסון בקנה מידה כיס】באיכות גבוהה, כלי מטבח שנעשו על ידי ABS עם מגנטים, אנטי להחליק עיצוב, בגודל כיס, קל משקל מאוד קל לנשיאה ואחסון.נוח לשימוש תכשיטים, מטבעות, אוספים ושאר דברים מדויקים. ☛☛☛תכונות : ★1. יותר המאזניים מצוידים עם דיוק גבוה חיישנים כדי לספק את רוב משקל מדויק קריאות. ★2. מלוטש נירוסטה קטן מאזניים דיגיטליים בונה עבור תחזוקה קלה מחוזקים פלטפורמה כוח. ★3. מהיר וקל טרת ולכייל מיני סולמות. ★4. מהר יחידת המרה בין ג', עוז, ozt, dwt, ct, gn. ★5. תצוגת LCD עם תאורה אחורית כתומה קטנה מאזני שקילה מציעה לכם קל וברור לקריאה. ★6. מספקים סוללה נמוכה, עומס יתר חיווי. ★7. כיס בגודל ומשקל קל תכשיטים סולמות 0.001 g הוא מאוד קל לנשיאה ואחסון. ☛☛☛טיפים חמים : ★1. אין להפעיל קשקשים ליד המחשב או במקום עם קרינה גבוהה, לא לשים את מיני משקלים דיגיטליים על השטיח או חומרים רכים★2. זכור להסיר את הסוללה כאשר אתה לא משתמש חשמלי סולמות 0.01 גרם במשך זמן רב, אין לאחסן סולמות במקומות לחים הסביבה★3. קו רוחב, קו אורך וקו השפעה חיצונית יוביל תכשיטים סולמות כדי לא מדויק קריאות.בבקשה לכייל לשקול את השימוש הראשון★4. בבקשה לנקות את דיגיטלי, מאזני שקילה מיד כאשר בכל חלקי פלסטיק מזוהמים עם שמן★5. כאשר אתה לוחץ על "טרה" כפתור, הקערה שלך + את האובייקטים ≤200g. ☛☛☛מפרט טכני : ★קיבולת משקל : 200g/0.01 g★טווח שגיאה : ±0.03 g ★קנה מידה לשקול : 176g★תצוגה גודל : 40*18 מ "מ★קנה המידה פן גודל : 58*58 מ" מ ★יחידות מידה : גרם, עוז, ozt, dwt, ct, gn☛☛☛חבילה כללה : ★1x קנה מידה דיגיטלית★1x מדריך למשתמש★2x AAA סוללה★1x פינצטה★1x שוקל☛☛☛מדיניות אחריות : ★ 45 יום הכסף בחזרה להבטיח★12 חודשים החלפת אחריות★7/24 שירות לקוחות מקוון★תמיכה לכל החיים מבטיח.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם