• חדש
PoolCandy ענק מתנפחים טי-רקס, דינוזאור בריכה הרפסודה - הפרהיסטורי הזה דינו המלך בקלות לסחוב 3 מבוגרים כל יום & לילה, על כל אגם, בריכה, ים או נהר. ענק מתנפח Deluxe דינוזאור.

PoolCandy ענק מתנפחים טי-רקס, דינוזאור בריכה הרפסודה - הפרהיסטורי הזה דינו המלך בקלות לסחוב 3 מבוגרים כל יום & לילה, על כל אגם, בריכה,

ILS 89.98
בצורה נגישה

זמינות

PVC.תוצרת ארה " ב או מיובאים.הגיע הזמן ללכת פרהיסטורי & להשתלט על מים!עם זה מגניב ענק טי-רקס, דינוזאור מתנפחים הרפסודה.ענקית 120" x 48" x 54" 3. אדם גודל, מה שהופך את זה האולטימטיבי בריכה או חוף ים, הרפסודה.לטווח ארוך : הענק הזה. טי-רקס ייראה אפי כל הקיץ!עשוי heavy-duty PVC עם תפרים מחוזקים מסוגל להחזיק עד 450 ק " ג!תיקון תיקון כלל.חנות בביטחון : את Pool Candy טי-רקס מתנפחים צינור לבוא עם 30 יום אחריות יצרן מ-B & D הקבוצה.נוחות : התנפחות ו מצטמקות במהירות להתקנה קלה ואחסון.להביא אותו לחוף, ביליארד, אגם, במעונות, החברים, הבית, ואפילו את המסיבה הבאה שלך.או להיכחד!.להביא התרגשות והרפתקה הבריכה שלך עם המלך של הבריכה צף – טי-רקס!זה ענק הרפסודה כמעט 10 מטר, בקלות לאירוח של שני מבוגרים הרוכבים!כל מפחיד פרט זה חזק החיה נתפסה באמצעות ברזולוציה גבוהה Real Print טכנולוגיה Pool Candy.ליהנות מהחיים כמו " טורף על בריכה לצוף 66 מיליון שנה!. • ענק הרפסודה יש מקום ל-3 מבוגרים. • תכונות Real Print טכנולוגיה. • עמיד PVC הבנייה.

מאפיינים עיקריים

קונים אוהבים גם